DOMOFONY I WIDEODOMOFONY / BIAŁOGARD

Szukasz firmy, która oferuje projekt i montaż wideofonu i wideodomofonów Kołobrzeg? Sprawdź ofertę Elektro-Sat!

Gdzie montujemy?

Cieszysz się swoim nowym domem, jednakże czujesz, że brakuje mu czegoś – systemu monitoringu wizyjnego. Rozwiązaniem są wideofony i wideodomofony, które oferujemy w instalacji domów jednorodzinnych, bloków mieszkalnych, firmach, instytucjach publicznych oraz na osiedlach. Dzięki temu systemowi będziesz miał możliwość obserwowania co dzieje się przed Twoim domem czy mieszkaniem, nawet gdy jesteś poza domem. W firmach zaś zapewnimy Cią sprawne działanie systemu monitoringu wizyjnego, który pomaga zapobiegać kradzieżom oraz niechcianemu dostępowi do firmowych zasobów. W końcu bezpieczeństwo i spokój to podstawa!

Dlaczego warto nas wybrać?

W naszej pracy związanej z instalacją systemów domofonowych wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, a jednocześnie starannie wykorzystujemy już istniejące okablowanie w budynku. Jeśli zdarzy się, że stare systemy przestają działać, modernizujemy je, aby całość działała bez zarzutu. To, co oferujemy, to nie tylko instalacja, ale także integracja systemów domofonowych z innymi, takimi jak sieć kablowa. Umożliwia to monitorowanie z wykorzystaniem ekranu telewizyjnego w domowym zaciszu. Systemy, które montujemy są niezawodne, pochodzą od cenionych na rynku i sprawdzonych firm zarówno z Polski, jak i zagranicy. Jeśli interesują Cię szczegóły oferty wideofonowej i wideodomofonowej, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

Wystawiamy faktury VAT

W sprawie przygotowania wyceny prosimy o kontakt:
Poprzez formularz w zakładce Kontakt
email : biuro@elektro-sat.com
lub dzwoniąc pod nr telefonu 733 771 754

Jak działają wideodomofony, wideofony i domofony?

Coraz więcej osób decyduje się na instalację wideodomofonu, wideofonu lub domofonu w swoim domu czy mieszkaniu. Jakie są zasady działania tych urządzeń i dlaczego są tak popularne? Wideodomofon, podobnie jak wideofon i domofon, umożliwia nam komunikację z osobami stojącymi przed naszym domem lub drzwiami wejściowymi do budynku. Różnią się od siebie jednak w zasadniczy sposób – wideofon i wideodomofon pozwalają nam nie tylko porozmawiać z osobą z zewnątrz, ale także zobaczyć ją na ekranie urządzenia. To nieoceniona pomoc w codziennym życiu, a jednocześnie zwiększa nasze poczucie bezpieczeństwa. Domofon natomiast pozwala jedynie na rozmowę dźwiękową. Działanie tych urządzeń jest bardzo proste i intuicyjne, co również przysparza im popularności.

Widedomofon IP

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.