Liczba kradzieży w sklepach każdego dnia rośnie. Masz monitoring, ochronę, a mimo to Twój sklep ciągle jest okradany? Szukasz ekonomicznego a zarazem skutecznego rozwiązania? Taką możliwość dają Ci używane bramki sklepowe. Bramki zostały przez nas dokładnie sprawdzone, przeszły pełen serwis oraz w 100% spełniają swoją rolę. Każda zakupiona bramka antykradzieżowa objęta jest gwarancją.

Używane bramki sklepowe są dodatkowym zabezpieczeniem Twojego lokalu i pozwolą zminimalizować straty. Wydają głośny sygnał dźwiękowy, który umożliwia szybką reakcję na złodzieja. Już sam widok bramek przy wyjściu odstrasza złodziei, którzy nie chcąc zostać złapani i zdemaskowani będą unikać Twojego sklepu.

Zajmujemy się kompleksowym montażem w sklepach, drogeriach i aptekach. Oferujemy transpondery (etykiety, klipsy lub naklejki), które umieszczone zostają na produktach. Podczas zakupu zabezpieczenie zostaje odkodowane. Jeśli klient wyjdzie z niezapłaconym produktem, bramka wyda głośny sygnał, a Ty będziesz mógł szybko zareagować.

Działamy na terenie całej Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, w której znajdziesz m.in. nowe bramki antykradzieżowe oraz systemy alarmowe.

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.