Używane bramki antykradzieżowe

Zainwestowałeś w systemy alarmowe i ochronę, a każdego dnia Twój sklep i tak jest okradany? Nie masz już pomysłu jak uniknąć strat, które przynoszą kradzieże? Jeśli szukasz dodatkowego,
a zarazem ekonomicznego zabezpieczenia Twojego sklepu, zapoznaj się z naszą ofertą używanych bramek antykradzieżowych. Gwarantujemy, że część złodziei już na sam widok będzie omijała Twój sklep. Pozostali, którzy zdecydują się na kradzież zostaną szybko złapani i zdemaskowani.

Jak to możliwe? Produkty zostaną oznaczone etykietą, naklejką lub klipsem, na który bramka zareaguje głośnym sygnałem dźwiękowym. Dzięki temu będziesz mógł szybko zareagować. Zakupiony produkt podczas kasowania zostaje odkodowany, dlatego nie musisz obawiać się fałszywych alarmów.

Używane bramki antykradzieżowe zostały przez nas dokładnie sprawdzone. Przeszły pełen serwis i w 100% spełniają swoją rolę.  Każda zakupiona bramka antykradzieżowa objęta jest gwarancją. Na zakup wystawiamy faktury VAT.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również montażem zabezpieczeń na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.