Systemy alarmowe Stargard

Prowadzisz firmę lub mieszkasz w Stargardzie? Szukasz sposobu na zabezpieczenie przed włamaniem? Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą systemów alarmowych. Firma ELEKTRO-SAT systemy alarmowe Stargard zapewnia skuteczne rozwiązania do ochrony Twojego domu lub firmy.

Świadczymy usługi indywidualnie dopasowane do klienta. Projektujemy, instalujemy oraz zapewniamy serwis i konserwację systemów elektronicznych ochrony osób i mienia. W naszej ofercie dostępne są również:

  • Czujka PIR
  • Czujka stłuczeniowa
  • Czujka sufitowa
  • Czujka dymu i temperatury
  • Czujka gazu
  • Czujka od zalania wodą
  • Czujka gazów usypiających

Alarm Stargard to gwarancja bezpieczeństwa naszego majątku i ruchomości. Dzięki możliwości otrzymywania powiadomień na nasz smartfon i połączeniu alarmu z monitoringiem możemy szybko zareagować na każdą sytuację i uchronić się przed wystąpieniem szkód i strat finansowych.

Zalety korzystania z alarmu

Alarm Stargard to sprawdzony sposób na ochronę Twojej nieruchomości. Nasza firma wykonuje projekt instalacji jej montaż oraz konfigurację. Korzystamy ze sprawdzonej i bezawaryjnej technologii, która pozwala na korzystanie z systemu za pomocą smartfona. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników możemy realizować projekty zarówno w domach jednorodzinnych jak i firmach o dużej powierzchni.

Korzystając z doświadczenia i wiedzy naszych pracowników, możemy przygotować spersonalizowany projekt i sprawnie przeprowadzić montaż i konfigurację systemu. Realizujemy zlecenia w domach jednorodzinnych, przedsiębiorstwach i jednostkach budżetowych.

Montaż systemu alarmowego i jego konfiguracja

Nowoczesny system alarmowy może powiadamiać nas w trybie online o zdarzeniach. Wystarczy, że na naszym smartfonie zainstalujemy odpowiedzialną za to aplikację i odpowiednio skonfigurujemy system. Działając w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych pracowników, możemy realizować nawet najtrudniejsze zlecenia. Dbamy o to, by podczas montażu zabezpieczyć każdy metr przestrzeni i wszystkie punkty, przez które można dostać się do środka.

Chcesz mieć pewność, że Twój system alarmowy będzie skuteczny? Nie montuj go sam ! ELEKTRO-SAT systemy alarmowe Stargard dają Ci gwarancję kompleksowej i fachowej obsługi. Tylko fachowcy z doświadczeniem zaprojektują i zamontują wybrany alarm tak, żeby działał skutecznie w 100% oraz był niewidoczny dla osób postronnych.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą usług dla osób prywatnych oraz firm, które świadczymy na terenie miasta Stargard.

Nasze produkty oraz usługi objęte są gwarancją. Wystawiamy Faktury VAT.

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.