Systemy alarmowe i monitoring Szczecin

Prowadzisz własny biznes i szukasz sposobu, aby zwiększyć bezpieczeństwo w swojej firmie lub sklepie? A może szukasz skutecznego sposobu na ochronę swojego domu? Wszystkich mieszkańców Szczecina i okolic zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdują się systemy alarmowe i monitoring.

Monitoring Szczecin to idealne rozwiązanie jeśli chcesz mieć stałą kontrolę nad tym co dzieje się podczas Twojej nieobecności. Podczas wtargnięcia na teren posesji zwiększa się szansa na znalezienie włamywacza i odzyskanie skradzionych towarów.  Decydując się na skorzystanie z naszej usługi otrzymujesz wsparcie techniczne w okresie gwarancyjnym i po gwarancyjnym oraz szkolenie z obsługi systemu. Kamery, które montujemy zapewniają dobrą jakość obrazu.

Dokonujemy instalacji:

  • telewizja przemysłowa CCTV
  • Monitoring IP
  • Monitoring analogowy HD-CVI , HD-TVI , AHD , PAL-CVBS

W zależności od warunków, monitoring może być zamontowany bezprzewodowo lub przewodowo

Systemy alarmowe Szczecin zapewniają ochronę Twojego domu podczas Twojej nieobecności. Niestety często nawet mechaniczne zabezpieczenia takie jak drzwi i rolety antywłamaniowe nie są w stanie powstrzymać włamywacza przed wtargnięciem na Twoją posesję. Wybierając systemy alarmowe Szczecin dajemy Ci gwarancję, że cały system zostanie dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb i nie będzie się rzucał w oczy osobom postronnym.

Systemy alarmowe i monitoring Szczecin to bezpieczne i pewne rozwiązanie dla osób prywatnych jak i firm. Monitoring montujemy w lokalach bez względu na ich przeznaczenie oraz wielkość. Jeśli inna firma odmówiła Ci montażu monitoringu lub systemu alarmowego zadzwoń do nas ! My się nie poddajemy i zrobimy wszystko byś mógł zadbać o bezpieczeństwo zarówno swoje jak i Twojego mienia.

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.