Systemy alarmowe i monitoring Kamień Pomorski

Nasza oferta systemów alarmowych i monitoringu na terenie Kamienia Pomorskiego jest skierowana zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Zajmujemy się projektowaniem, instalacją oraz serwisem systemów alarmowych i monitoringu.

Systemy alarmowe Kamień Pomorski są niezawodnym rozwiązaniem jeśli chcesz zwiększyć ochronę swojej firmy, sklepu lub domu. Decydując się na założenie systemu alarmowego masz pewność, że gdy tylko ktoś wtargnie na teren Twojej posesji, Ty zostaniesz od razu o tym poinformowany. Dzięki temu możesz szybko zareagować i wezwać pomoc. Włamania do domu odbywają się często podczas snu właścicieli, dlatego głośny alarm na pewno zbudzi Cię ze snu, a włamywacz przestraszony ucieknie.

Jeśli chcesz zwiększyć bezpieczeństwo zainstaluj w swojej firmie  lub domu monitoring. Monitoring Kamień Pomorski pomoże rozpoznać i złapać złodzieja. Obraz z kamer, które montujemy jest wyraźny. Montaż monitoringu, w zależności od warunków, może być przewodowy lub bezprzewodowy.

Dokonujemy instalacji:

  • telewizja przemysłowa CCTV
  • Monitoring IP
  • Monitoring analogowy HD-CVI , HD-TVI , AHD , PAL-CVBS

Nie daj się zwieźć niskim cenom i nie próbuj instalować systemu alarmowego lub monitoringu samodzielnie. Pamiętaj, że aby sprzęt dobrze działał i spełniał swoją rolę powinien być zainstalowany przez fachowców.

Umów się na bezpłatną wycenę. Nasze usługi świadczymy na terenie Kamienia Pomorskiego i okolic. Zapoznaj się naszą pozostałą ofertą.

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.