SIECI przewodowe i BEZPRZEWODOWE

Nasza firma od lat wykonuje projektowanie i montaż sieci przewodowej i bezprzewodowej w domach jednorodzinnych, mieszkaniach i firmach. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu realizujemy nasze usługi kompleksowo, począwszy od projektu poprzez okablowanie, montaż i konfigurację. Nasza usługa dotyczy zarówno montażu nowych sieci jak i modernizacji i wymianie starych.

Indywidualne podejście do klienta

Współpracujemy zarówno z jednostkami budżetowymi jak i firmami czy osobami prywatnymi. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz wysoka jakość montowanych urządzeń. Rozpoczynając od projektowania poprzez samo wykonanie sieci przewodowej lub bezprzewodowej, doradzamy klientowi i słuchamy jego uwag. Tak powstają spersonalizowane projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Wiedza, doświadczenie i niezbędne narzędzia

W branży teleinformatycznej działamy od kilku lat. W tym czasie nasi pracownicy zdobyli niezbędną wiedzę i doświadczenie, które umożliwia realizację nawet najtrudniejszych i najbardziej rozbudowanych zleceń. Nasza firma funkcjonuje w oparciu o niezastąpionych ludzi, którzy wkładają w pracę maksimum swoich możliwości. Ponadto dysponujemy nowoczesnym sprzętem niezbędnym do realizacji usługi montażu sieci przewodowych i bezprzewodowych. Pozwala nam to na szybkie i profesjonalne wykonanie instalacji oraz dokonanie pomiarów i konfigurację.

Nasze usługi kierujemy zarówno do firm jak i osób prywatnych

Wystawiamy faktury VAT

W sprawie przygotowania wyceny prosimy o kontakt:
Poprzez formularz w zakładce Kontakt
email : biuro@elektro-sat.com
lub dzwoniąc pod nr telefonu 733 771 754

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.