Rejestracja czasu pracy RCP

System rejestracji czasu pracy RCP jest idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy, która ewidencjuje ilość godzin spędzonych w zakładzie przez swoich pracowników. Nie ma znaczenia wielkość firmy, ilość pracowników czy branża, w jakiej działa. Realizujemy montaż zarówno dla jednostek budżetu Państwa jak i prywatnych przedsiębiorców. Wyróżnia nas dokładność, precyzja oraz wiedza i doświadczenie. Oferujemy system RCP, który działa sprawnie i przede wszystkim bezawaryjnie.

System rejestracji czasu pracy od A do Z

Nasza firma projektuje i montuje system czasu pracy, który spełni swoje zadanie w 100%. Opierajmy się głównie na naszej wiedzy i doświadczeniu oraz potrzebach klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, po konsultacji z właścicielem firmy, tworzymy spersonalizowany projekt dostosowany do potrzeb zakładu pracy.

Nasz system można zintegrować z programami księgowymi, co znacznie ułatwia pracę i pomaga w ewidencjonowaniu czasu pracy. Po uzgodnieniu wszystkich elementów projektu przystępujemy do montażu. Działamy na bardzo trwałych podzespołach, co gwarantuje solidność i jakość wykonania poszczególnych modułów. Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników, możemy bez przeszkód montować instalację oraz system w firmach o różnej specyfice czasu pracy.  

Nasze usługi kierujemy zarówno do firm jak i osób prywatnych

Wystawiamy faktury VAT

W sprawie przygotowania wyceny prosimy o kontakt:
Poprzez formularz w zakładce Kontakt
email : biuro@elektro-sat.com
lub dzwoniąc pod nr telefonu 733 771 754

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.