Monitoring i systemy alarmowe STARGARD

W ELEKTRO-SAT gwarantujemy poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji naszych klientów. Wiele lat doświadczenia w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń i elektroinstalacji, a co więcej nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników ma wpływ na fachowe świadczenie usług przez naszą firmę. Gwarantujemy kompleksowe projektowanie, montaż i uruchamianie, przeszkolenie klientów w ramach obsługi systemu, konserwację, a co więcej serwis gwarancyjny i pogwarancyjny 24h/dobę. Chcesz poznać szczegóły oferty? Zapraszamy do kontaktu.

W naszej ofercie znajdziesz również m.in. czujka PIR, czujka stłuczeniowa, czujka sufitowa, czujka dymu i temperatury, czujka gazu, czujka od zalania wody oraz czujka gazów usypiających.

W dzisiejszych czasach monitorowanie jest coraz bardziej popularne w biznesach, miejscach publicznych, a nawet naszych domach. Istnieje wiele powodów, dla których warto pomyśleć o zainstalowaniu systemu monitoringu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, zarządzasz budynkiem, czy dbasz o swoją rodzinę, monitoring jest skutecznym środkiem zabezpieczającym. Pomaga odstraszyć potencjalnych przestępców – widoczne kamery oraz informacja o ich obecności sprawiają, że złodzieje, czy włamywacze zastanowią się dwa razy, zanim podejmą próbę włamania. Ponadto stanowi reakcję na incydent – w przypadku kolizji, czy awarii kamery pomagają ustalić, jak doszło do zdarzenia, zapewniając dowody możliwej winy. System monitoringu może zarejestrować wypadek na parkingu, umożliwiając ustalenie winowajcy. Nagrania z kamer monitoringu mogą pomóc również w ściganiu sprawców przestępstw. W przypadku kradzieży z włamaniem nagranie z kamer może pomóc w zidentyfikowaniu sprawcy. Inteligentne systemy monitoringu mogą także wykrywać zagrożenie pożarowe, na przykład poprzez analizę dymu, czy wzrost temperatury, i powiadamiać właściwe służby. Podobnie jak w przypadku pożaru, systemy monitoringu mogą pomagać wykrywać wycieki gazów, alarmując mieszkańców i odpowiednie służby. Jeśli myślisz o takim rozwiązaniu i szukasz firmy, która zajmuje się montażem kamer monitoringu w Stargardzie, to jesteś w dobrym miejscu.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta – kamery i alarmy – zadzwoń i umów się na wycenę

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.