Monitoring i systemy alarmowe GOLENIÓW

Jeśli szukasz firmy, która ma w swojej ofercie montaż kamer monitoringu w Goleniowie, to jesteś w doskonałym miejscu! ELEKTRO-SAT to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w elektronicznych systemach zabezpieczeń i elektroinstalacji, która nieustannie dba o podnoszenie kwalifikacji pracowników. Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, dzięki czemu fachowo świadczymy usługi naszym klientom objętym gwarancją.

Zapewniamy kompleksową realizację usług takich jak: projektowanie, montowanie i uruchamianie monitoringu, szkolenie klientów, konserwacja, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych systemów zabezpieczeń w tym monitoringu dla zakładów przemysłowych, osiedli mieszkaniowych, domów jednorodzinnych, szkół, biur i sklepów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to koniecznie skontaktuj się z nami.

W naszej ofercie znajdziesz również m.in. czujka PIR, czujka stłuczeniowa, czujka sufitowa, czujka dymu i temperatury, czujka gazu, czujka od zalania wody oraz czujka gazów usypiających.

Kamery nadzorujące stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. Są one szeroko stosowane do monitorowania obszarów publicznych, takich jak ulice i parki, a także firmy i domy. Kamery monitoringu oferują skuteczny sposób na powstrzymanie przestępczości, ponieważ stanowią widoczny środek odstraszający dla niedoszłych przestępców. Pozwalają one również władzom obserwować wszelkie podejrzane zachowania lub działalność przestępczą, która może mieć miejsce w danym obszarze. Poza zapewnieniem bezpieczeństwa, kamery nadzorujące mogą również pomóc w identyfikacji osób, które mogą być zaangażowane w działalność przestępczą. Może to być szczególnie pomocne przy przeglądaniu nagrań z poprzednich incydentów. Co więcej, materiał zebrany przez kamery monitoringu może być później wykorzystany jako dowód w postępowaniu sądowym, jeśli zajdzie taka potrzeba. Kamery monitoringu są również wykorzystywane do użytku prywatnego – coraz więcej osób decyduje się na to urządzenie do zabezpieczenia swojego domu, biura lub innego obiektu przed intruzami i złodziejami.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta – kamery i alarmy Goleniów, okolica – zadzwoń i umów się na wycenę

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.