System monitoringu Stargard

Zabezpieczenie majątku przed kradzieżą to jeden z najważniejszych elementów, które gwarantują spokój i bezpieczeństwo. Jeżeli cenimy sobie komfort życia oraz ochronę, to warto rozważyć montaż monitoringu na terenie naszej posesji. Pozwoli nam to zapewnić sobie możliwość wglądu na to co dzieje się na naszej działce, gdy nas nie ma, a dodatkowo odstraszy lub pozwoli zidentyfikować potencjalnych złodziei.

Zalety zastosowania monitoringu  

Monitoring Stargard to jeden ze sposobów, który pozwoli nam zabezpieczyć się przed kradzieżą i szkodliwym działaniem chuliganów. Nagrania przechowywane są na serwerze nawet kilka tygodni, dlatego możemy je przekazać policji np. po powrocie z wakacji. Pamiętajmy, że taki zapis znacznie ułatwi identyfikację złodziei lub chuliganów i pomoże w ujęciu sprawcy.

Kamery to jeden z podstawowych elementów kompleksowego systemu zabezpieczeń. Dzięki naszym działaniom, możemy zaprojektować instalację urządzeń w optymalnych miejscach. Dbamy o to by każdy centymetr powierzchni działki był widoczny a światło słoneczne nie zakłócało widoczności. Naszym zadaniem jest stworzenie monitoringu, który każdego dnia będzie stał na straży bezpieczeństwa majątku naszych klientów

Montaż monitoringu i jego konfiguracja

Nasza firma zajmuje się montażem i konfiguracją alarmu i monitoringu. Monitoring Stargard działa w oparciu o technologię analogową AHD, HD-CVI, HD-TVI oraz PAL-CVBS. Dokonujemy również instalacji przemysłowej CCTV oraz monitoringu IP. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia, które pozwalają nam na profesjonalne i szybkie wykonanie montażu oraz konfiguracji.

Nasze usługi kierujemy zarówno do firm jak i osób prywatnych

Wystawiamy faktury VAT

W sprawie przygotowania wyceny prosimy o kontakt:
Poprzez formularz w zakładce Kontakt
email : biuro@elektro-sat.com
lub dzwoniąc pod nr telefonu 733 771 754

systemy zabezpieczeń Kołobrzeg
Telewizja przemysłowa Kołobrzeg

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.