Monitoring i systemy alarmowe Płoty

Cenisz sobie spokój oraz chcesz zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie? Koniecznie zapoznaj się  z naszą ofertą, w której znajdziesz m.in. alarmy i kamery. Nasze urządzenia ochronią Cię przed kradzieżą w domu lub firmie oraz pozwolą na kontrolowanie tego co dzieje się podczas Twojej nieobecności.

Monitoring Płoty to także doskonały sposób na odstraszenie potencjalnego złodzieja lub włamywacza. Jeśli już doszło do włamania i kradzieży, kamery ułatwią rozpoznanie oraz ujęcie sprawcy. Gwarantujemy profesjonalny montaż oraz dostosowanie rozmieszczenia kamer wg indywidualnych potrzeb. W ramach naszych usług możesz skorzystać ze wsparcia technicznego w ramach gwarancji jak i po jej zakończeniu.

Monitoring możemy zamontować bezprzewodowo jak i przewodowo. System monitoringu działa w technologi analogowej AHD, HD-CVI, HD-TVI oraz PAL-CVBS. Dokonujemy instalacji przemysłowej CCTV oraz monitoringu IP.

Systemy alarmowe Płoty to kolejny sprawdzony sposób na ochronę Twojej nieruchomości. Podczas wtargnięcia na Twoją posesję włączy się głośny alarm, który przestraszy włamywacza, a Ty dostaniesz informację o zaistniałym incydencie i będziesz mógł szybko zareagować.

Alarmy i kamery Płoty to pewnie rozwiązanie dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Systemy alarmowe i monitoring montujemy w lokalach bez względu na ich przeznaczenie oraz wielkość.

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.