Monitoring i systemy alarmowe Nowogard

Oferujemy bezpieczne i pewne rozwiązania do domu, firmy, punktu handlowego oraz innych lokali. Dla nas nie ma znaczenia jaką działalność prowadzisz i jak duży jest Twój lokal. Zapoznaj się  z naszą ofertą i skontaktuj w celu omówienia szczegółów.

W swojej ofercie posiadamy monitoring i systemy alarmowe Nowogard. Dzięki skorzystaniu z naszych usług możesz być pewien, że sprzęt będzie spełniał swoją rolę w 100%.

Jeśli chcesz mieć podgląd tego co dzieje się w Twoim domu lub innej nieruchomości w czasie kiedy Ciebie nie ma, najlepszym rozwiązaniem będzie zamontowanie monitoringu. Kamery Nowogard są idealnym sposobem na pozbycie się potencjalnego złodzieja, który widząc zamontowany monitoring w większości przypadku zrezygnuje z włamania oraz kradzieży. Dzięki nagraniom z kamer złapanie osoby, która wtargnęła na Twoją posesję będzie znacznie łatwiejsze. Jakość nagrań jest bardzo dobra.

Montujemy monitoring bezprzewodowo i przewodowo, w zależności od warunków.

Dokonujemy instalacji:

  • telewizja przemysłowa CCTV
  • Monitoring IP
  • Monitoring analogowy HD-CVI , HD-TVI , AHD , PAL-CVBS

Systemy alarmowe Nowogard pozwolą na szybką reakcję podczas włamania. System wykryje niepożądanego gościa i włączy głośny sygnał dźwiękowy, który odstraszy włamywacza. Zostaniesz powiadomiony o każdorazowym incydencie oraz włączeniu alarmu.

Jeśli chcesz mieć pewność, że zarówno alarm jak i kamery będą działać bez zarzutu wybierz naszą firmę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz liczne grono zadowolonych klientów. Projektujemy, instalujemy oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Monitoring i systemy alarmowe Nowogard da Ci poczucie bezpieczeństwa. Zmniejszysz ryzyko włamań oraz kradzieży, a tym samym ograniczysz swoje straty finansowe.

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.