Monitoring i systemy alarmowe Koszalin

Jeśli jesteś osobą, której zależy na zwiększeniu bezpieczeństwa w swoim domu lub firmie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Monitoring i systemy alarmowe Koszalin obejmują projektowanie, instalację oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy kompleksową  oraz fachową obsługę, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zamontowane przez nas alarm i kamery będą działały prawidłowo.

ELEKTRO-SAT systemy alarmowe Koszalin pozwolą Ci na ochronę Twojego mienia w domu, firmie, sklepie i innych lokalach. System zostanie zaplanowany wg Twoich indywidualnych potrzeb, tak by nie rzucał się w oczy postronnym osobom. Każde włamanie spowoduje włączenie głośnego alarmu, o którym bezzwłocznie zostaniesz poinformowany. Alarmy Koszalin montujemy w lokalach bez względu na ich przeznaczenie oraz wielkość, dlatego jeśli inna firma odmówiła Ci wykonania usługi, nie wahaj się – zadzwoń do nas!

W naszej ofercie znajdziesz również m.in. czujka PIR, czujka stłuczeniowa, czujka sufitowa, czujka dymu i temperatury, czujka gazu, czujka od zalania wody oraz czujka gazów usypiających.

Monitoring Koszalin to doskonały wybór jeśli chcesz mieć wgląd do tego co dzieje się na bieżąco  w Twojej firmie lub domu. Masz również możliwość powrotu do wcześniejszych nagrań. Nagrania z naszych kamer są dobrej jakości. Jeśli dojdzie do jakiegoś niepożądanego zdarzenia lub włamania, nagranie z kamer pomoże rozpoznać sprawcę i ułatwi jego złapanie. Informacja o kamerach na terenie obiektu jak i sam widok kamer skutecznie odstrasza złodziei. Dlatego nie zwlekaj, zainwestuj w monitoring swojego obiektu i śpij spokojnie.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta – kamery i alarmy Koszalin – zadzwoń i umów się na wycenę

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.