KONTROLA DOSTĘPU

Kontrola dostępu to niesamowity komfort zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich lub współpracowników. Do konkretnych pomieszczeń będziecie mogli wejść za pomocą kart zbliżeniowych, które będą tylko w Waszym posiadaniu, jeśli nikomu ich nie udostępnicie. Natomiast w przypadku potencjalnego zagrożenia tylko Wy będziecie mieli możliwość szybkiej reakcji.

Dzięki naszej firmie wszystko będzie działać w odpowiedni sposób, w przypadku uszkodzenia kontroli dostępu, będziecie mogli zwrócić się do nas o przeprowadzenie serwisu i naprawę uszkodzonego sprzętu. Nasi pracownicy pomogą dobrać odpowiednią kontrolę dostępu w zależności od Twoich potrzeb i finansów przeznaczonych na tego typu zadania.

Na pewno pomożemy wybrać coś odpowiedniego do Twojego domu czy firmy oraz innych miejsc, w których według Ciebie kontrola dostępu powinna być zastosowana. Nie czekaj, zabezpiecz swoje miejsce pracy lub dom już teraz, aby nikt nie pożądany nie mógł dotrzeć tam, gdzie dotrzeć możesz Ty i osoby, którym ufasz.

Nasze usługi kierujemy zarówno do firm jak i osób prywatnych

Wystawiamy faktury VAT

W sprawie przygotowania wyceny prosimy o kontakt:
Poprzez formularz w zakładce Kontakt
email : biuro@elektro-sat.com
lub dzwoniąc pod nr telefonu 733 771 754

dav

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.