Instalacje elektryczne

ELEKTRO-SAT Instalacje elektryczne dla każdego.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży usług elektrycznych. Charakteryzuje nas doskonała organizacja pracy, wiedza techniczna na wysokim poziomie i radość z wykonywanej pracy. Zawsze dążymy do zadowolenia klienta.

Montaż i projektowanie instalacji elektrycznej

Kompleksowe usługi w zakresie montażu i projektowania instalacji elektrycznych, alarmowych, systemów monitoringu ,kontroli dostępu, p.poż. , instalacji tv sat .
W ramach oferowanych przez firmę ELEKTRO-SAT usług zajmujemy się wykonaniem kompleksowych instalacji elektrycznych, systemów monitoringu ,kontroli dostępu, p.poż. , instalacji tv sat – od wykonania projektu, aż po realizację i montaż.

Firma specjalizuje się w przeprowadzaniu okresowych kontroli instalacji elektrycznych, odgromowych, wykonywaniu przeglądów oraz pomiarów okresowych rozdzielni ŚN, rozdzielni NN, transformatorów, uziemień. Wykonane prawidłowo instalacje zapewniają stabilne, bezpieczne i prawidłowe działanie wszystkich urządzeń elektrycznych oraz zapewniają bezpieczeństwo w danym obiekcie.
Oferujemy profesjonalne przygotowanie projektu instalacji elektrycznej w oparciu o nowoczesne rozwiązania, warunki techniczne oraz Państwa potrzeby. Dzięki starannie wyselekcjonowanym komponentom, a także innowacyjnym technikom montażowym jesteśmy w stanie stworzyć sieć, która wytrzyma wysokie obciążenia i nie będzie narażona na przepięcia. Mając na uwadze Państwa dobro, zapewniamy wsparcie serwisowe, konserwacje sprzętu oraz naprawy usterek.

ELEKTRO-SAT – profesjonalizm i pasja
Nasi elektrycy wykonują powierzone prace zgodnie z najwyższymi standardami w oparciu o dokumentację oraz duże doświadczenie i posiadaną wiedzę techniczną. Naszą firmę cechuje solidne i precyzyjne przeprowadzanie wszelkich prac, gdyż priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo użytkowników naszych instalacji. Gwarantujemy sprawny przebieg prac montażowych i serwisowych, terminową realizację zleceń oraz niezawodne działanie wszystkich urządzeń elektrycznych w danym obiekcie.
Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.