DOMOFONY I WIDEODOMOFONY / SZCZECIN

Szukasz firmy, która ma w ofercie wideofon i wideodomofony Szczecin? Sprawdź ofertę Elektro-Sat! Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji naszym klientom.

Gdzie montujemy?

Obiekty, w których instalujemy te urządzenia to między innymi domy jednorodzinne, bloki mieszkalne, firmy, instytucje publiczne, czy osiedla.

Dlaczego warto nas wybrać?

Wieloletnie doświadczenie w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń i elektroinstalacji, a co więcej nieustanne podnoszenie kwalifikacji pracowników ma wpływ na sprawne i fachowe świadczenie usług przez naszą firmę. Oferta firmy Elektro-Sat obejmuje projekt, instalację, serwis, konserwację poszczególnych systemów ochrony osób i mienia, w tym wideofonów i wideodomofonów Szczecin. Instalując systemy domofonowe, bazujemy na nowoczesnym okablowaniu oraz tym już istniejącym. Wszystkie je modernizujemy jako pozostałość po uszkodzonych bądź nieczynnych systemach analogowych lub cyfrowych. Systemy, których montażem się zajmujemy są niezawodne i sprawdzone pochodzące od polskich firm, a także znanych, zagranicznych producentów. Nasze systemy wideodomofonowe, które montujemy, pozwalają zdalnie obsługiwać domofon lub wideodomofon z każdego miejsca na Ziemi za pomocą internetu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

Wystawiamy faktury VAT

W sprawie przygotowania wyceny prosimy o kontakt:
Poprzez formularz w zakładce Kontakt
email : biuro@elektro-sat.com
lub dzwoniąc pod nr telefonu 733 771 754

Jak działają wideodomofony, wideofony i domofony?

Technologia zawsze się zmienia i ewoluuje. Wideofony i wideodomofony to dwa najnowsze osiągnięcia technologiczne, które mogą zmienić sposób komunikowania się z przyjaciółmi, członkami rodziny, współpracownikami lub klientami. Zamiast używać tradycyjnej linii telefonicznej do rozmowy ze sobą, te innowacyjne urządzenia pozwalają użytkownikom widzieć się nawzajem dzięki wykorzystaniu aplikacji do wideokonferencji. W miarę upływu czasu coraz więcej konsumentów odkrywa wygodę i opłacalność dostępu do natychmiastowej komunikacji z innymi osobami praktycznie z każdego miejsca na świecie w dowolnym czasie. Oprócz możliwości komunikacji na odległość wideodomofony mają również inne udogodnienia dostosowane do potrzeb użytkowników oraz funkcje dedykowane konkretnemu klientowi bądź firmie. Wybór odpowiedniego urządzenia powinno być uzależnione od wielu aspektów, nie tylko tych technicznych lub finansowych, ale także takich, które odpowiedzą na wymagania użytkownika. Wideodomofony doskonale sprawdzają się w domach jednorodzinnych/wielorodzinnych, wspólnotach mieszkaniowych, firmach, czy instytucjach publicznych. Te nieduże urządzenia z klawiszami w wielu przypadkach są wyposażone w specjalną kamerkę, która umożliwia monitorowanie odwiedzających osób i ochronę przed dostaniem się na posesję lub do budynku intruza.

Wideodomofon, który stanowi niezastąpione narzędzie dla właścicieli domów jednorodzinnych ma wmontowaną kamerę, która pozwala kontrolować osoby chcące się dostać na naszą posesję. Taki rodzaj domofonu ma wiele zalet – istnieje możliwość zapisu wideo, a także rozmowy w konkretnym czasie (data i godzina), przede wszystkim wtedy, gdy nie ma nas w domu. Aktualnie dostępne na rynku wideodomofony mogą także stanowić swego rodzaju centralę alarmową.

Widedomofon IP

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.