DOMOFONY I WIDEODOMOFONY / STARGARD

Firma Elektro-Sat oferuje projektowanie, montowanie i konserwację wideofonu i wideodomofonów w Stargardzie. Montując systemy domofonowe, korzystamy z nowoczesnego okablowania, a także tego już istniejącego, po czym je modernizujemy.

Gdzie montujemy?

Obiekty, w których instalujemy te urządzenia to między innymi domy jednorodzinne, bloki mieszkalne, firmy, instytucje publiczne, czy osiedla.

Dlaczego warto nas wybrać?

Systemy, których instalacją się zajmujemy cechują się niezawodnością, a co więcej pochodzą od polskich i zagranicznych znanych i cenionych na rynku firm. Zapewniamy gwarancję na wszystkie nasze usługi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty wideofon i wideodomofony Stargard, koniecznie skontaktuj się z nami.

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

Wystawiamy faktury VAT

W sprawie przygotowania wyceny prosimy o kontakt:
Poprzez formularz w zakładce Kontakt
email : biuro@elektro-sat.com
lub dzwoniąc pod nr telefonu 733 771 754

Jak działają wideodomofony, wideofony i domofony?

W dzisiejszych czasach coraz większą wagę przywiązujemy do kwestii bezpieczeństwa i komfortu w naszych domach i mieszkaniach. Jednym ze sposobów na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa i monitorowania otoczenia jest wyposażenie budynków w wideofony i wideodomofony. Technologia wideofonów i wideodomofonów stosowana jest w różnych obiektach – mieszkaniach prywatnych, budynkach wielorodzinnych, biurach i placówkach użyteczności publicznej. Zaletą systemów wideofonicznych i wideodomofonowych jest przede wszystkim podniesienie poziomu bezpieczeństwa, a także przyczynienie się do większej kontroli nad tym, kto odwiedza nasze mieszkanie, czy też biuro. Wideofony funkcjonują na zasadzie audiowizualnej, zapewniając przesyłanie sygnału dźwiękowego i wizualnego bezpośrednio do domofonu umieszczonego wewnątrz budynku.

Dzięki temu możemy bezpośrednio rozmawiać z osobą, która próbuje się z nami skontaktować, a także zobaczyć jej wizerunek na ekranie urządzenia. Wideodomofon to rozbudowana wersja wideofonu, która umożliwia dodatkowe funkcje, takie jak zdalne otwieranie drzwi czy zarządzanie innymi elementami systemu bezpieczeństwa budynku. W ostatnich latach technologia wideofonów i wideodomofonów zyskuje coraz większą popularność. Ma na to wpływ postęp technologiczny, który przyczynił się do obniżenia kosztów produkcji, a tym samym zwiększeniu dostępności tych urządzeń dla szerokiego grona odbiorców.

Wideodomofony to rodzaj kontroli dostępu świetnie sprawdzający się w domach jednorodzinnych, zabudowach wielorodzinnych, wspólnotach mieszkaniowych, firmach, czy instytucjach publicznych. Dzięki wmontowanej kamerze można kontrolować osoby, które chcą dostać się na posesję. Dodatkowo taki rodzaj domofonu bardzo często ma możliwość zapisu wideo, a co więcej rozmowy w danym czasie (data i godzina), szczególnie pod nieobecność w domu.

Widedomofon IP

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.