DOMOFONY I WIDEODOMOFONY / PŁOTY

Szukasz firmy, która w swojej ofercie ma wideofon i wideodomofony? Zapraszamy do Elektro Sat! Jesteśmy firmą, która świadczy usługę projektowania i montowania elektronicznych systemów ochrony osób i mienia, a w tym wideofonów i wideodomofonów.

Gdzie montujemy?

Obiekty, w których instalujemy te urządzenia to między innymi domy jednorodzinne, bloki mieszkalne, firmy, instytucje publiczne, czy osiedla.

Dlaczego warto nas wybrać?

Podejmując się instalacji systemów domofonowych, skupiamy się na nowoczesnym okablowaniu, a co więcej na już istniejącym, które modernizujemy jako pozostałość po uszkodzonych bądź nieczynnych systemach analogowych lub cyfrowych. Zajmujemy się także integracją systemu domofonowego lub wideodomofonowego z innymi, jak np. siecią kablową, by dać możliwość monitorowania obrazu i rejestracji na ekranie telewizora w zaciszu domowym. Systemy, których instalacją się zajmujemy, wyróżniają się dużą niezawodnością i pochodzą od polskich firm, a także zagranicznych producentów. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty wideofon i wideodomofony Płoty? Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

Wystawiamy faktury VAT

W sprawie przygotowania wyceny prosimy o kontakt:
Poprzez formularz w zakładce Kontakt
email : biuro@elektro-sat.com
lub dzwoniąc pod nr telefonu 733 771 754

Jak działają wideodomofony, wideofony i domofony?

Wideofony zazwyczaj umożliwiają dwukierunkową transmisję obrazu i dźwięku, przy czym użytkownik na jednym końcu może widzieć, rozmawiać i słyszeć użytkownika na drugim końcu połączenia. Niektóre wideotelefony są przeznaczone do użytku z sieciami komputerowymi lub dedykowanymi dostawcami usług, inne są wbudowane w telefony komórkowe lub tablety. W obu przypadkach użytkownicy mogą wykonywać i odbierać połączenia z dowolnego urządzenia, które ma połączenie z internetem. Wideodomofon jest istotnym narzędziem dla właścicieli domów jednorodzinnych. Monitoruje, ale również ma opcję komunikacji. Wmontowana kamera umożliwia kontrolowanie osoby, która chce dostać się na naszą posesję. Oprócz tego wideodomofon daje możliwość zapisu wideo, a także rozmowy w konkretnym czasie (data i godzina), przede wszystkim wtedy, gdy nas nie ma w domu.

Z każdym rokiem coraz bardziej zauważalne jest dbanie o bezpieczeństwo, co przejawia się w inwestowaniu w wideofon i wideodomofony. Te nowoczesne urządzenia zawierają dodatkowe funkcje między innymi możliwość skontaktowania się z kimś na odległość za pomocą aplikacji w telefonie, która podłączona jest do wideodomofonu.

Wideodomofony doskonale sprawdzają się w domach jednorodzinnych, zabudowach wielorodzinnych, wspólnotach mieszkaniowych, firmach, czy instytucjach publicznych. Są to nieduże urządzenia wyposażone w klawisze, a w wielu przypadkach również w kamerkę, która pozwala monitorować osoby, które nas odwiedzają. Wpływają na nasze bezpieczeństwo, chroniąc nas przed dostaniem się na posesję lub do budynku intruza. Wideofon to telefon z dodanymi funkcjami do komunikacji wideo i audio. Technologia ta została opracowana w XX wieku, umożliwiając ludziom prowadzenie rozmów w czasie rzeczywistym na duże odległości.

Widedomofon IP

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.