DOMOFONY I WIDEODOMOFONY / NOWOGRAD

Szukasz firmy, która oferuje projekt, instalację, serwis i konserwację wideofonów i wideodomofonów Nowogard, okolica?

Gdzie montujemy?

Obiekty, w których instalujemy te urządzenia to między innymi domy jednorodzinne, bloki mieszkalne, firmy, instytucje publiczne, czy osiedla.

Dlaczego warto nas wybrać?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń i elektroinstalacji oraz nieustannemu podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników możemy sprawnie i fachowo świadczyć nasze usługi. Oferujemy projekt, montaż i uruchomienie wideofonów i wideodomofonów, przeszkolenie klientów w ramach obsługi systemu, konserwację, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny 24h/dobę. Montując systemy domofonowe, opieramy je na nowoczesnym okablowaniu, a także już istniejącym, które modernizujemy jako pozostałość po uszkodzonych bądź nieczynnych systemach analogowych lub cyfrowych. Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

Wystawiamy faktury VAT

W sprawie przygotowania wyceny prosimy o kontakt:
Poprzez formularz w zakładce Kontakt
email : biuro@elektro-sat.com
lub dzwoniąc pod nr telefonu 733 771 754

Jak działają wideodomofony, wideofony i domofony?

Wideofon i wideodomofony to dwa rodzaje technologii, które pozwalają ludziom komunikować się ze sobą za pomocą środków wizualnych. Wideofon to urządzenie, które umożliwia dwukierunkową komunikację między dwiema osobami lub wieloma osobami w różnych lokalizacjach. Jest on podobny do zwykłego telefonu, z tą różnicą, że zapewnia strumienie audio i wideo, dzięki którym rozmówcy mogą się nawzajem widzieć.

Systemy wideodomofonowe są wykorzystywane do celów bezpieczeństwa w domach, firmach i innych miejscach publicznych. Mogą zapewnić transmisję dźwięku i obrazu na niewielkie odległości za pomocą częstotliwości radiowych lub połączeń przewodowych. Dzięki tym systemom użytkownicy mogą oglądać strumień na żywo obszaru przed swoimi drzwiami przed udzieleniem dostępu gościom. Systemy takie zazwyczaj posiadają kamery na podczerwień i czujniki ruchu, a także inne funkcje, takie jak rozpoznawanie głosu czy rozpoznawanie twarzy, zwiększające bezpieczeństwo. Zarówno jeden, jak i drugi staje się coraz bardziej popularny ze względu na wygodę, niezawodność i przystępną cenę. Systemy te mogą pomóc ludziom pozostać w kontakcie z członkami rodziny i przyjaciółmi, bezpiecznie prowadzić spotkania biznesowe, a nawet zapewnić kontrolę dostępu w miejscach, gdzie tradycyjne klucze mogą być niewygodne lub ryzykowne.

Wideodomofony są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak: możliwość wideo rozmowy z osobą, która znajduje się na drugim krańcu świata za pomocą aplikacji w telefonie podłączonej do wideodomofonu oraz dodatkowe udogodnienia, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb, a co więcej dedykowane konkretnemu klientowi bądź firmie. Ten rodzaj kontroli dostępu doskonale sprawdza się w domach jednorodzinnych, zabudowach wielorodzinnych, wspólnotach mieszkaniowych, firmach czy instytucjach publicznych. Są to nieduże urządzenia z klawiszami, które w bardzo wielu przypadkach są wyposażone w kamerkę, która umożliwia monitorowanie odwiedzających nas osób. Co więcej, chroni to przed dostaniem się intruza na posesję.

Widedomofon IP

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.