DOMOFONY I WIDEODOMOFONY / KOSZALIN

Jeśli szukasz firmy, która ma w ofercie wideofon i wideodomofony Koszalin, nie szukaj dalej niż Elektro-Sat.

Gdzie montujemy?

Obiekty, w których instalujemy te urządzenia to między innymi domy jednorodzinne, bloki mieszkalne, firmy, instytucje publiczne, czy osiedla.

Dlaczego warto nas wybrać?

Specjaliści z firmy Elektro-Sat mają wieloletnie doświadczenie w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń i elektroinstalacjach oraz nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Zapewniają kompleksową realizację usług, w tym projekt, montaż i uruchomienie wideofonu i wideodomofonu, przeszkolenie klienta w ramach obsługi systemu, konserwację i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny 24h/dobę. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

Wystawiamy faktury VAT

W sprawie przygotowania wyceny prosimy o kontakt:
Poprzez formularz w zakładce Kontakt
email : biuro@elektro-sat.com
lub dzwoniąc pod nr telefonu 733 771 754

Jak działają wideodomofony, wideofony i domofony?

Wideofon i wideodomofony to dwa rodzaje technologii, które pozwalają ludziom komunikować się ze sobą za pomocą dźwięku i obrazu. Wideotelefony są podobne w funkcjonalności do tradycyjnego telefonu, ale pozwalają również użytkownikom widzieć osobę, z którą rozmawiają na drugim końcu linii.

Wideodomofony zapewniają użytkownikom możliwość bezpośredniej rozmowy z osobą znajdującą się w innym miejscu bez konieczności podnoszenia słuchawki lub telefonu. Obie technologie są od lat stosowane zarówno w firmach, jak i w domach prywatnych, zapewniając większe bezpieczeństwo i dodatkową wygodę. Te technologie są wyposażone w dodatkowe funkcje między innymi w możliwość wideo rozmowy na odległość za pomocą specjalnej aplikacji w telefonie podłączonej do wideodomofonu. Ten rodzaj kontroli dostępu doskonale sprawdza się w jednorodzinnych domach, zabudowie wielorodzinnej, wspólnotach mieszkaniowych, firmach i publicznych instytucjach.

Te nieduże urządzenia bardzo często wyposażone są w kamerkę, która monitoruje odwiedzające nas osoby i zapewnia bezpieczeństwo i prywatność. Na rynku można znaleźć wiele urządzeń tego typu pochodzących od cenionych na rynku producentów. Wideodomofon jest niezastąpionym narzędziem monitorującym i mającym funkcję komunikacji. Wmontowana kamera umożliwia kontrolowanie osób chcących się dostać na naszą posesję. Wideodomofon może mieć możliwość zapisu wideo, a także rozmowy w danym czasie (data i godzina).

Widedomofon IP

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.