DOMOFONY I WIDEODOMOFONY / GRYFICE

Jeśli poszukujesz wideofonu i wideodomofonów Gryfice, okolica, to koniecznie sprawdź ofertę firmy Elektro-Sat!

Gdzie montujemy?

Obiekty, w których instalujemy te urządzenia to między innymi domy jednorodzinne, bloki mieszkalne, firmy, instytucje publiczne, czy osiedla.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasza oferta obejmuje projekt, montaż i uruchomienie, serwis, konserwację, przeszkolenie klienta w ramach obsługi systemu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny 24h/dobę i fachową obsługę. Celem naszej firmy jest zagwarantowanie poczucia bezpieczeństwa i satysfakcji naszym klientom. Wiele lat doświadczenia w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń i elektroinstalacji, a co więcej nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników ma wpływ na jakość świadczonych przez nas usług. Jeśli chcesz poznać szczegóły naszej oferty wideofon i wideodomofony Gryfice to koniecznie skontaktuj się z nami. Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiemy.

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

Wystawiamy faktury VAT

W sprawie przygotowania wyceny prosimy o kontakt:
Poprzez formularz w zakładce Kontakt
email : biuro@elektro-sat.com
lub dzwoniąc pod nr telefonu 733 771 754

Jak działają wideodomofony, wideofony i domofony?

Wideofon i wideodomofon to dwie z najczęściej stosowanych form nowoczesnych technologii komunikacyjnych. Wideofony pozwalają na rozmowy twarzą w twarz pomiędzy dwiema osobami lub więcej, które znajdują się w różnych miejscach.

Z kolei wideodomofony zapewniają bezpieczeństwo wizualne, pozwalając użytkownikom zobaczyć gości przy drzwiach przed podjęciem decyzji o ich otwarciu. Oba systemy wymagają zazwyczaj szerokopasmowego łącza internetowego, a także urządzenia audio-wizualnego, takiego jak kamera internetowa, do przesyłania obrazów i dźwięku pomiędzy komputerami. Zazwyczaj są one również dostarczane z oprogramowaniem, które pozwala użytkownikom dostosować ustawienia, dzięki czemu mogą oni kontrolować ilość informacji wyświetlanych na ekranie.

Wideodomofony są często używane w firmach i domach dla zwiększenia bezpieczeństwa, a także do komunikacji z rodziną i przyjaciółmi. Wraz z postępem technologii, systemy stają się coraz bardziej popularne zarówno wśród właścicieli firm, jak i osób prywatnych. Wideofon i wideodomofony to doskonałe rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w domach jednorodzinnych, zabudowach wielorodzinnych, wspólnotach mieszkaniowych, firmach, czy instytucjach publicznych. Na rynku dostępny jest szeroki wybór tych urządzeń.

Widedomofon IP

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.