DOMOFONY ZEWNĘTRZNE / REWAL

Szukasz firmy, która oferuje projekt i montaż wideofonu i domofonów zewnętrznych? Sprawdź ofertę Elektro-Sat!

Gdzie montujemy?

Instalujemy wideofony i wideodomofony w domach jednorodzinnych, blokach mieszkalnych, firmach, instytucjach publicznych, czy osiedlach.

Dlaczego warto nas wybrać?

W naszej pracy jako specjaliści od instalacji systemów domofonowych, stawiamy na wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań, ale również podchodzimy do istniejącego okablowania. Dzięki temu, jesteśmy w stanie modernizować systemy, które przestały działać lub są uszkodzone. Nasza oferta to także możliwość integracji systemu domofonowego lub wideodomofonowego z innymi, takimi jak sieć kablowa. To daje wiele korzyści, m.in. możliwość monitorowania obrazu i nagrywania zdarzeń na ekranie telewizora w domu. Niezawodność naszych systemów to nasza najważniejsza cecha. Montujemy urządzenia od cenionych polskich i zagranicznych firm, które są sprawdzone na rynku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie wideofonów i wideodomofonów, zachęcamy do kontaktu.

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

Wystawiamy faktury VAT

W sprawie przygotowania wyceny prosimy o kontakt:
Poprzez formularz w zakładce Kontakt
email : biuro@elektro-sat.com
lub dzwoniąc pod nr telefonu 733 771 754

Jak działają wideodomofony, wideofony i domofony?

Wideofon i wideodomofon to dwie odrębne technologie, które rewolucjonizują komunikację. Wideofony umożliwiają dwukierunkowe rozmowy twarzą w twarz za pośrednictwem bezpiecznej sieci, natomiast wideodomofony gwarantują jednokierunkową transmisję audio/wideo ze zdalnym dostępem. Obie technologie zapewniają wygodę i bezpieczeństwo zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Systemy wideodomofonowe są zaprojektowane jako user-friendly, wymagają minimalnego czasu konfiguracji i instalacji. Wykorzystują one połączenia przewodowe lub bezprzewodowe, co pozwala wielu uczestnikom na rozmowę z dowolnego miejsca na świecie. Wiele systemów wideofonowych oferuje dodatkowe funkcje, takie jak nagrywanie rozmów, możliwość nagrywania oraz cyfrową pocztę głosową.

Wraz z biegiem lat coraz większą uwagę przywiązuje się do zwiększenia bezpieczeństwa, dlatego na rynku dostępne są zaawansowane i nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak właśnie wideofon i wideodomofony. Posiadają one dodatkowe funkcje, takie jak rozmowa wideo z osobą na odległość, dzięki aplikacji na telefonie podłączonym do wideodomofonu, oraz dostosowane udogodnienia do naszych potrzeb, dedykowane konkretnym klientom lub firmom. Takie kontrolowanie dostępu doskonale sprawdza się w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych zabudowach, wspólnotach mieszkaniowych, firmach, a także w instytucjach publicznych.

Widedomofon IP

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.