DOMOFONY ZEWNĘTRZNE / ŁOBEZ

Szukasz firmy, która oferuje projekt i montaż wideofonu i domofonów zewnętrznych? Sprawdź ofertę Elektro-Sat!

Gdzie montujemy?

Instalujemy wideofony i wideodomofony w domach jednorodzinnych, blokach mieszkalnych, firmach, instytucjach publicznych, czy osiedlach.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasza firma specjalizuje się w instalacji nowoczesnych systemów domofonowych, wykorzystując do tego istniejące okablowanie. Jeśli posiadasz uszkodzone lub nieczynne systemy analogowe/cyfrowe, z przyjemnością dokonamy ich modernizacji, abyś mógł korzystać ze wzmacnianej funkcjonalności. Oferujemy również integrację systemów domofonowych lub wideodomofonowych z innymi, takimi jak sieci kablowe, dzięki czemu masz możliwość monitorowania obrazu i rejestracji na ekranie telewizora w komfortowym zaciszu swojego domu. Nasze usługi wyróżniają się niezawodnością i jakością. Montujemy systemy tylko od renomowanych polskich i zagranicznych firm, które cieszą się uznaniem na rynku. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie wideofonów i systemów wideodomofonowych? Skontaktuj się z nami, jesteśmy tu dla Ciebie.

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

Wystawiamy faktury VAT

W sprawie przygotowania wyceny prosimy o kontakt:
Poprzez formularz w zakładce Kontakt
email : biuro@elektro-sat.com
lub dzwoniąc pod nr telefonu 733 771 754

Jak działają wideodomofony, wideofony i domofony?

Wideofon i wideodomofon to dwie odrębne technologie, które znacząco wpłynęły na rewolucję w komunikacji. Wideofony umożliwiają dwustronne rozmowy twarzą w twarz, korzystając z bezpiecznej sieci, natomiast wideodomofony zapewniają jednokierunkową transmisję audio/wideo z dostępem zdalnym. Oba rozwiązania gwarantują wygodę i bezpieczeństwo, zarówno w miejscach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Systemy wideodomofonowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były przyjazne dla użytkownika, wymagając minimalnego czasu na konfigurację i instalację. Wykorzystują one zarówno połączenia przewodowe, jak i bezprzewodowe, umożliwiając wielu uczestnikom prowadzenie rozmów z dowolnego miejsca na świecie. Dodatkowo wiele systemów wideofonowych oferuje funkcje takie jak nagrywanie rozmów, możliwość nagrywania oraz cyfrową pocztę głosową.

W miarę upływu czasu coraz większą wagę przykłada się do wzmożonego monitorowania bezpieczeństwa, dlatego na rynku dostępnych jest wiele zaawansowanych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak wideofon i wideodomofony. Obejmują one dodatkowe funkcje, takie jak możliwość prowadzenia wideorozmów na odległość, korzystając z dedykowanej aplikacji na telefonie zintegrowanej z wideodomofonem oraz udogodnień idealnie dopasowanych do naszych potrzeb, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Ten rodzaj kontroli dostępu doskonale sprawdza się zarówno w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych budynkach mieszkalnych, wspólnotach mieszkaniowych, jak i w przedsiębiorstwach, a także w instytucjach publicznych.

Widedomofon IP

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.