DOMOFONY ZEWNĘTRZNE / GRYFICE

Szukasz firmy, która oferuje projekt i montaż wideofonu i domofonów zewnętrznych? Sprawdź ofertę Elektro-Sat!

Gdzie montujemy?

Instalujemy wideofony i wideodomofony w domach jednorodzinnych, blokach mieszkalnych, firmach, instytucjach publicznych, czy osiedlach.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasza firma specjalizuje się w instalacji nowoczesnych i niezawodnych systemów domofonowych. Korzystamy z istniejącej instalacji okablowania lub dokonujemy modernizacji pozostałości po uszkodzonych lub nieczynnych analogowych/cyfrowych systemach. Oferujemy również integrację systemu domofonowego lub wideodomofonowego z innymi, takimi jak sieć kablowa. Dzięki temu nasi klienci mogą monitorować obraz i zapisywać go na ekranie telewizora w domu. Systemy, którymi się zajmujemy, pochodzą od cenionych firm polskich i zagranicznych, co gwarantuje ich niezawodność na rynku. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie wideofonów i wideodomofonów.

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

Wystawiamy faktury VAT

W sprawie przygotowania wyceny prosimy o kontakt:
Poprzez formularz w zakładce Kontakt
email : biuro@elektro-sat.com
lub dzwoniąc pod nr telefonu 733 771 754

Jak działają wideodomofony, wideofony i domofony?

Wideofon i wideodomofon to dwie odrębne technologie, które rewolucjonizują komunikację. Wideofony umożliwiają dwukierunkowe rozmowy twarzą w twarz przez bezpieczną sieć, natomiast wideodomofony zapewniają jednokierunkową transmisję audio/wideo z zdalnym dostępem. Obie technologie zapewniają wygodę i bezpieczeństwo zarówno w domach, jak i w firmach. Systemy wideodomofonowe są zaprojektowane tak, aby były przyjazne dla użytkownika, wymagają minimalnej konfiguracji i instalacji. Wykorzystują one połączenia przewodowe lub bezprzewodowe, umożliwiając rozmowy z dowolnego miejsca na świecie. Dodatkowo wiele systemów wideofonowych oferuje funkcje takie jak rejestrowanie rozmów, nagrywanie i skrzynkę pocztową głosową.

Z biegiem lat coraz większą uwagę przykłada się do poprawy bezpieczeństwa, dlatego też na rynku dostępne są zaawansowane i nowoczesne rozwiązania techniczne, takie jak wideofon i wideodomofony. Oferują one dodatkowe funkcje, takie jak wideo rozmowa z osobą na odległość za pomocą aplikacji na telefonie podłączonym do wideodomofonu, zapewniając indywidualne dostosowanie do naszych potrzeb. Ten rodzaj kontroli dostępu doskonale sprawdza się w domach jednorodzinnych, mieszkaniach wielorodzinnych, osiedlach, firmach, a także w instytucjach publicznych.

Widedomofon IP

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.