Bramki antykradzieżowe

Bramki sklepowe są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą zapewnić bezpieczeństwo oraz zmniejszyć straty w swoim sklepie. Wykorzystanie najnowszych technologii, czułość oraz stabilność gwarantuje skuteczne działanie. Bramki sklepowe to obecnie standard w Polskich sklepach.

Jak działają bramki?
Oferujemy transpondery w postaci etykiet, klipsów lub naklejek, które przymocowane są do produktów. Podczas próby wyjścia z niezapłaconym towarem bramka wydaje głośny sygnał dźwiękowy, dzięki któremu możesz szybko zareagować. Transponder zostaje odkodowany dopiero podczas kasowania i zapłacenia za produkt.

Prowadzisz mały sklep i zastanawiasz się czy warto? Nasze bramki montujemy we wszystkich sklepach detalicznych, bez względu na powierzchnię lokalu oraz rodzaj sprzedawanych produktów. Jeśli szukasz ekonomicznego rozwiązania zobacz dostępne w naszej ofercie używane bramki sklepowe, które zostały przez nas dokładnie sprawdzone i w pełni spełniają swoją rolę.

Sprzedaż oraz montaż zarówno nowych jak i używanych bramek antykradzieżowych prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej ofercie posiadamy również bramki sensormatic ultra exit, które wyłapują sygnał zagłuszania.

Usługi montażu bramek antykradzieżowych świadczymy na terenie całego kraju .

Nie zwlekaj, zadbaj o bezpieczeństwo w swoim sklepie i zmniejsz straty związane z kradzieżami!
Zapraszamy do kontaktu

Polecane bramki antykradzieżowe

Kontakt z nami

Odpowiemy w ciągu 24 godzin, prosimy o zadawanie konkretnych pytań lub kontakt telefoniczny.

  • 733 771 754
  • biuro@elektro-sat.com

Raty i leasing

Oferowane przez nas produkty możesz także zamówić na raty lub w leasingu.